Наші випускники

Буклет1.jpg

Національний академічний театр опери та балету України імені Тараса Шевченка

Христина Шишпор

Народна артистка України, прима-балерина Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка

Микита Сухоруков

Заслужений артист України, прем’єр Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка

Віктор Іщук

Прем’єр Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка

Дмитро Чеботар

Соліст Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка

Ліна Володіна

Солістка Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка

Владислав Ромащенко

Соліст Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка

Сілкін Даніїл

Соліст Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка

Микита Кайгородов

Соліст Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка

Бузило Інна

Артистка Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка

Єлісєєва Анна

Артист-стажер Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка

Ланчук Яна

Артист-стажер Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка

Одеський національний академічний театр опери та балету

Андрій Писарєв

Соліст Одеського національного академічного театру опери та балету

Микита Путрін

Артист Одеського національного академічного театру опери та балету

Лещинський Костянтин

Артист Одеського національного академічного театру опери та балету

Львівський національний академічний театр опери та балету

Ілона Кравченко

Солістка Львівського національного академічного театру опери та балету

Карина Тельвар

Солістка Львівського національного академічного театру опери та балету

Харківський національний академічний театр опери та балету імені М. В. Лисенка

Катерина Андренко

Артистка Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.В. Лисенка

Ігор Хомищак

Артист Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.В. Лисенка

Баліцький Олексій

Артист Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.В. Лисенка

Дніпропетровський академічний театр опери та балету

Сіно Арчакова (Хонго)

Артистка Дніпропетровського академічного театру опери та балету

Денис Виноградов

Артист Дніпропетровського академічного театру опери та балету

Київський національний академічний театр оперети

Вадим Прокопенко

Головний балетмейстер Київського національного академічного театру оперети, заслужений артист України

Олена Зайченко

Артистка Київського національного академічного театру оперети

Ольга Єфременко

Артистка Київського національного академічного театру оперети

Вадим Хлуп`янець

Артист Київського національного академічного театру оперети

Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва

Бондаренко Оксана

Заслужена артистка України, солістка Київського академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва

Михайло Щербаков

Соліст Київського академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва

Академічний театр «Київ Модерн-балет»

Кирило Мороз

Артист академічного театру «Київ Модерн-балет»

Валерія Мельничук

Артистка академічного театру «Київ Модерн-балет»

Ксенія Якушенко

Артистка академічного театру «Київ Модерн-балет»

Театр «Молодий балет Києва»

Анастасія Щербакова

Солістка театру «Молодий балет Києва»

Сумський національний академічний театр драми та музичної комедії імені М. С. Щепкіна

Анна Сліпченко

Артистка Сумського національного академічного театру драми та музичної комедії імені М. С. Щепкіна

Донецький театр опери та балету

Костянтин Яківець

Соліст Донецького театру опери та балету

А також

Пен Лю

Глава правління ГО «Центр Культури та Мистецтв Китаю», заслужений артист естрадного мистецтва України, член журі міжнародних та всеукраїнських фестивалів і конкурсів

Синявська Акарі

Заслужена артистка України, коледж хореографічного мистецтва «КМАТ ІМЕНІ СЕРЖА ЛИФАРЯ», викладач

Катерина Єфременко

Артистка українського фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина»

Ільдар Тагіров

Переможець шоу «Танцюють всі 5», хореограф-постановник contemporary dance

Наші випускники за кордоном

Валерія Івлева

Заступник художнього керівника та головна балерина «Baltimore ballet school» (США)

Кіоко Йошихара

Norico Kobayashi Ballet Theatre (м. Токіо, Японія)

Сацукі Мацумото

Солістка Каїрської опери (м. Каїр, Єгипет)

Кібуса-Еліс Форкос

артистка Румунської національної опери (м. Бухарест, Румунія)

Тісато Ісікава

Артистка «Teatr muzyczny w Lublinie» (м. Люблін, Польща)

Андрій Гаврилюк

Соліст грузинського національного театру опери і балету (м. Тбілісі, Грузія)

Маріанна Тсембенгой

Royal opera house

Умі Хіваташі

Артистка, член японської делегації (Королівство Бахрейн)

Моморі Ягура

Міжнародне агентство з питань балету «Vital Satellite PRO» (Японія)

Мішутін Олександр

Nakano Ballet Academy (Японія), викладач, хореограф

Kyoto Ballet Academy (Японія), хореограф

NBA Ballet Company (Японія), запрошений балетмейстер

Анастасія Шепетуха

Артистка Новосибірського театру опери та балету

Арно Тсембенгой

Артист Новосибірського театру опери та балету

Випускники 2020 року спеціальності 024 хореографія за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти

Баліцький Олексій

Артист Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.В. Лисенка

Микита Кайгородов

Соліст Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка

Ланчук Яна

Артист-стажер Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка

Лещинський Костянтин

Артист Одеського національного академічного театру опери та балету

Мішутін Олександр

Nakano Ballet Academy (Японія), викладач, хореограф

Kyoto Ballet Academy (Японія), хореограф

NBA Ballet Company (Японія), запрошений балетмейстер

Кирило Мороз

Артист академічного театру «Київ Модерн-балет»

Бондаренко Оксана

Заслужена артистка України, солістка Київського академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва

Синявська Акарі

Заслужена артистка України, коледж хореографічного мистецтва «КМАТ ІМЕНІ СЕРЖА ЛИФАРЯ», викладач

Горюк Оксана

Авалон, «Фізика», тренер

Культурний Центр «Кияночка», викладач

Скрипка Мар`яна

Театр «Молодий балет Києва», артистка

Циганкова Тетяна

«Kyiv ballet studio», викладач

Лопатіна Руслана

Grand Kiev Ballet, артистка

Ситник Алла

«Kyiv ballet studio», керівник

Герега Валерія

ДП «Київський хореографічний коледж»,

викладач

Мацумото Ріріко

«Kyiv ballet studio», викладач

 

Наші випускники у світі

карта мира итог 8.jpg
СИМВОЛ МУЖЧ.png
СИМВОЛ ЖЕНЩ.png
СИМВОЛ ЖЕНЩ.png
СИМВОЛ ЖЕНЩ.png
СИМВОЛ ЖЕНЩ.png
СИМВОЛ ЖЕНЩ.png
СИМВОЛ МУЖЧ.png
СИМВОЛ ЖЕНЩ.png
СИМВОЛ ЖЕНЩ.png
СИМВОЛ ЖЕНЩ.png
СИМВОЛ МУЖЧ.png
СИМВОЛ МУЖЧ.png
СИМВОЛ ЖЕНЩ.png
СИМВОЛ ЖЕНЩ.png
СИМВОЛ ЖЕНЩ.png